Üvey Anneler Fiziksel Stres Giderici

Sarah Taylor üvey kızı Molly Little ve mahallenin delikanlısı Jodie Johnson hakkında çok endişelidir. Molly, Sarah’ya bunun sadece seks olduğuna dair güvence verir. Sarah’ya bir seks arkadaşına ihtiyacı olduğunu söylemeye çalışır. Kafası karışan Sarah odayı terk eder.

Daha sonra, Sarah Jodie ile içeri girdiğinde Molly kanepededir. Sarah bir dakika bile durmadan odadan çıkar ve Jodie’yi elleri Molly’nin göğüslerinde bulur. Jodie Sarah’ya biraz teklif eder ve Molly üvey annesine bir seks arkadaşı olması gerektiğini hatırlatır. Sarah siktir etmeye karar verir. Kanepeye çıkar, kısa eteğini sıyırır ve Jodie arkadan sokarken dizlerinin üzerinde kalır.

Öne doğru eğilen Sarah, üvey kızını yemek için Molly’nin külotunu kenara çeker. Kızlar Jodie’nin sikini oral seksle paylaştıkça üçlü daha da ateşli hale geliyor. Sonra Sarah, Jodie kalçalarının arasına gömülmüş halde sırt üstü yatarken Molly’nin vücudunu kucaklar. Molly tamamen uzandığında, Sarah amını yalatmak için amını üvey kızının yüzüne yerleştirir. Molly, Jodie’yi cowgirl’de ölürken partisini sürdürüyor. Sonra Sarah sırtına biner ve Jodie inleyene ve Jodie boşalmak için çekilmek zorunda kalana kadar Jodie’nin kukusunu sürmesini sağlar. Sarah bunun iyi olduğuna karar verir ama kocasına yeni seks arkadaşından bahsetmez!