Üvey Anne Sütü

Parker Ambrose kahvaltı ederken, büyük üvey annesi Brooke Barclays bulaşık yıkıyor. Aralarında iyi bir ilişki var, Parker itaatkâr bir şekilde ev işlerini yapıyor ve dışarı çıkmadan önce izin istiyor. Brooke, Parker’a memeleriyle sarılıp başka bir şeye ihtiyacı olup olmadığını sorduğunda, Parker biraz meme sütü içebileceğini söylüyor. Brooke bunun doğal olduğunu kabul eder ama bunu burada isteyemez.

Daha sonra Parker filmden eve döndüğünde Brooke’u yatakta yatarken bulur. Tekrar süt ister ve bu sefer Brooke memeleri dışarı çıkararak buna mecbur kalır. Parker memeleri emmek için eğilir, Brooke gülümserken kalbinin içeriğine kadar sıkar ve yoğurur. Parker’ın güzel ve sert olduğunu hissedince, onu rahatlatıyor ve kendi emmesini yapmak için aletini dışarı çıkarıyor.

Parker’ın kalçalarına binme fırsatını değerlendiren Brooke, onun sertliğine tamamen gömülene kadar aşağı kayar. Arkanı dönüp dizlerinin üzerine çökmeden önce ona cowgirl’de biniyor, böylece Parker onu köpekle yapabiliyor. Üvey oğlunun o kadar güzel bir aleti var ki, Brooke gerçekten doyurulmadan önce bir pozisyon daha istiyor. Sırtında, zevkle inleyene kadar Parker’ı tekrar içeride ağırlıyor. Brooke nihayet doyduğunda, Parker’a yükünü gelişmiş göğüslerine üfleyene kadar güzel bir el hareketi yapar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir