Üç Kişilik Rezervasyon

Hailey Rose ve Scarlett Alexis bir havuz partisi için birlikte bikinilerini giyerler. Tam yola çıkmışlardır ki Hailey’nin erkek arkadaşı Jayden Marcos onları durdurur ve nereye gittiklerini sorar. Hailey unuttuğunu itiraf eder ve sonra Jayden’a bunu telafi etmeyi teklif eder. Hailey’nin üçlü seks teklif ettiği ortaya çıktığında, hem Jayden hem de Scarlett açıkça buna katılır.

Hailey, Scarlett’i yatağa yönlendirmek için arkadaşının amına bir elini kullandığında, Scarlett isteyerek gider. Kısa süre sonra Hailey’nin ağzı ve Jayden’ın elleri büyük doğallarının her yerinde. Scarlett, Hailey Jayden’ı uçurmaya başlamak için ayrılana kadar ilginin tadını çıkarır. Scarlett bu eyleme nasıl katılmak istemez?

İkili BJ uzun ve durgun, kızlar ilk başta sırayla alıyor. Scarlett uzandığında, Hailey onun üzerine diz çöker, böylece her biri Jayden’ın sertliğinin bir tarafını alabilir. Sonunda, Hailey elini Scarlett’in klitorisine bastırmak için aşağı iner. Bu iyi, ama Scarlett, Hailey’nin bazı lezbiyen tribbing için klitorise gittiğini hissettiğinde, Jayden’in sikiş çubuğunu yalamaya devam ederken zevkle sırtını kemiriyor.

Jayden’ı sırtüstü yatıran Hailey, Scarlett’in Jayden’ın kalçalarına binmesine yardım eder. Arkadaşının klitorisini ovuşturan Hailey, Scarlett’i D’nin üzerine kaydırır. Sonra Scarlett sert bir sürüşte kalçalarını sallarken Scarlett’in klitorisini yalar.

Hailey, dizlerinin üzerine çökerken Jayden’ın sertliğinin tadını çıkarır. Jayden onu köpekle yaparken, Hailey kendini Scarlett’i yemekle meşgul ediyor. Scarlett, Hailey Jayden’in dilini sürerken bu sefer cowgirl’de sert sürüşüne geri döndüğünde kızlar tekrar değiştirir.

Hailey sırtüstü yatıp başını Scarlett’in kalçalarına yasladığında, Jayden eve geri kayar. Patlamaya hazır olana kadar güzel ve derin gitmeye devam ediyor. Dışarı çekilen Jayden, Scarlett’in Hailey’nin cömert göğüslerinin her tarafına cum atışını yönlendirmesine izin verir. Jayden, akşam yemeği rezervasyonunu unuttuğu için Hailey’i nasıl affetmez?