Tutkulu ve Azgın Kadın

Freya Parker kendini arkadaşının evine bırakır. Arkadaşı evde değildir ama Alex Legend vardır. Freya arkadaşının babasını mutfakta bulaşık yıkarken bulur. Bu fırsatı değerlendirerek Bay Legend’a ondan çok hoşlandığını söyler.

Onu lavaboya karşı köşeye sıkıştıran Freya, sorumluluğun kendisinde olduğunu gösterir. Onunla tatlı tatlı konuşurken eli Alex’in vücudundan aşağı kayar ve onu zaten güzel ve sert bulur. Çömelen Freya, Alex’in sert aletini pantolonundan çıkarır ve dudaklarını başının etrafına sarar.

Alex, sadece ateşli bir genç kız onu emerken temel dürtülerini kontrol edemeyen bir adamdır. Freya’yı ayağa kaldırır ve tezgâhın üzerine eğerek sikini arkadan içine sokar. Derinlere dalarak, gelecek tutkulu çiftleşmelerinin bir önizlemesinde ona özlem duyduğu dicking’i verir.

Yatak odasına geçtiklerinde Alex’in yatağından sonuna kadar yararlanırlar. Freya, Alex’in bir kez daha eve kaymasıyla kendini sırt üstü bulur. Sonra masaları çevirir, Alex’i sırtına alır, böylece kesilmiş bir am sertliği yolculuğu için ona binmeden önce birleşik meyve sularını onun sertliğinden yalayabilir.

Karnının üzerinde, Freya omzunun üzerinden Alex’in son bir kez onunla birleşmesini izliyor. Onu inletirken kabarcıklı poposuna sıkıca tutunur. Sonra, bunu kesinlikle tekrar yapmaları gerektiği konusunda hemfikir olduklarında, Alex çekilerek Freya’nın kıçına taşak atıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir