Tüm Avantajlar

Jason X çalışmaya çalışıyor, ancak çalışanları Betzz ve Lilly Bella’nın başka fikirleri var. Kızlar birbirlerine seksi iç çamaşırları giydirmek ve tatlı okşamaların tadını çıkarmak için zaman ayırırlar. Sonra elbiselerin içine girerler ve birbirlerine makyaj yapıp yapmadıklarını kontrol ederler. Hazır olduklarında, ofisinde Jason’a katılırlar.

Jason’ı çevreleyen bayanlar, ona her zaman bu kadar çok çalışmayı bırakması gerektiğini söyler. Lilly, Jason’ı kravatından tutar ve bayanlar onu biraz oyun oynayacağını bildiği kanepeye götürür. Çok geçmeden, üçlü tatlı öpücükler ve sıcak okşamalar alışverişinde bulunuyor.

Dizlerinin üzerine çöken Betzz, Jason’ın pantolonunu indirir. Aleti serbest kalır, Betzz’in ellerini ve dudaklarını sarması için mükemmel bir şeydir. Lilly dizlerinin üzerine çökerek Betzz’e katılır ve Jason’ın dizlerinin bağını çözen ikili bir BJ oluşturur.

Kanepeye oturan Jason, Betzz’in kola tırmanışını izler. Amcığı mükemmel bir yeme pozisyonundadır ve Lilly onu emmeye devam ederken Jason’a ağzıyla yapacak bir şey verir. Daha sonra Lilly, Betzz’in amcığını kucaklamak için öne doğru eğilirken, ters kovboy kızıyla Jason’ın hardonuna oturur. Lilly gerçekten bunun için gittiğinde, Betzz Jason’ın taşaklarını yalama fırsatını yakalar.

Betzz, Jason’ın arkasında dizlerinin üzerine çöker. İnlemelerini Lilly’nin pürüzsüz kapışına gömüyor. Lilly sonunda Betzz’in üstünde dizlerinin üzerine çöküyor ve Jason’ın onu becerdiği lezbiyen bir 69 yaratıyor. Jason, Lilly’nin kıçına taşaklarını patlatana kadar devam ederler, sonra Betzz’e temiz emmesi için üstünü verirler.