Terapistim Sorunlarımı Sikip Attı

Hastası Rion King’in çok geçmeden öğreneceği üzere Sophia West farklı bir terapisttir. Rion’un ofise erken geldiğini ve onun değişimini izlediğini fark etmiştir. Sadece harika göğüsleri olduğunu ve onlara bakmak istediğini açıklar. Sophia, Rion’a göğüslerini göstermeye karar vermiştir, böylece onların sadece göğüs olduğunu anlayabilir.

Egzersizin bir parçası olarak, Rion onlara dokunmayı ve meme uçlarını yalamayı ister. Sophia anında azgındır, bu da Rion’un puma terapistinden beklediğinden çok daha fazlasını aldığı anlamına gelir. Ona, deneyinin bir sonraki bölümü için aletini çıkarması ve amına sokması gerektiğini söyler. Yine de önce Sophia güzel bir oral seksle şımartır ve ardından Rion’a amını yemesini söyler.

Rion, Sophia ısrar ettiğinde onu Sophia’nın sulu amına sokmaya heveslidir. Bu harika hissettiriyor, ancak Sophia, Rion’un onu köpeklemesine izin vermek için dizlerinin üzerine çökerken açıkça daha da çok seviyor. Rion’u önce ters kovboy kızında ve sonra kovboy kızında sürmek için oturur. Rion, kaşıkla sikişirken terapistini son bir kez bitirir, sonra bronzlaşmış astarlı amına fındık atmak için çeker. Bunun gerçekten de Rion’u birçok dürtüsünden kurtardığı konusunda hemfikirdirler.