Temmuz 2024 Ayın Lezzeti Madison Wilde

Madison Wilde seksi bir Amerikan balerini gibi giyinmiştir ve Ricky Spanish’in Bağımsızlık Günü için dekorasyon yaptığı yere gelir. Ricky’ye eteğinin çok kısa olup olmadığını sorar. Ricky, Madison’ı sikebileceğini söyler ama Madison muhtemelen seks yapmamaları gerektiğini iddia eder. Yine de göğüslerini görmesine izin vermeyi teklif eder.

Daha sonra Madison, Ricky’nin onu odasına davet etmeden hemen önce büyük bir ereksiyon olduğunu fark eder. Göğüslerini tekrar görüp göremeyeceğini sorar ve Madison bunu memnuniyetle kabul eder. Karşılığında, Ricky’nin aletini görmek ve dokunmak istiyor. Ellerini o erkek etinin üzerine koyduğunda, Madison’ın da tadına bakması gerekiyor.

Madison arkasını dönerek Ricky’ye onu sikmesi gerektiğini söyler. Buna mecbur kalır, tütüsünü yukarı çevirir ve köpek yavrusu içindeki adımlarına verir. Sonra Madison Ricky’nin yüzüne oturur, böylece ona cowgirl’de sert bir sürüş yapmadan önce onu yiyebilir, sonra ters cowgirl’de. Madison sırtüstü yatarken Ricky’nin kesilmiş amını patlatmasını izliyor, ta ki Ricky çekilip yükünü her tarafına boşaltana kadar.