Takas Oğlu Nasıl Baba Olunacağını Öğreniyor

Dört ailenin her biri yeni bir aile oluşturmak için birer üye verirse ne olur? Aile Takası’nın bu bölümünde Jodie Johnson, takas annesi Millie Morgan ve takas kız kardeşi Dylan Moore’un takas babası Ken Feels’e yaltaklanmaları karşısında sinirlerine hakim olamıyor. Kızlar Ken’e hediyelerini veriyor ve ardından Millie onlara mini golf oynamaya gideceklerini söylüyor.

Takas kardeşler yalnız kaldığında, Dylan Jodie’ye neler olduğunu sorar. O da baba olmak istediğini söyleyince Dylan ona yardım etmeye karar verir. Değiş tokuş yapan ebeveynleri Dylan’ın memelerini açıp Jodie’ye elini verirken içeri girince Millie, Ken’le birlikte yardım etmeleri gerektiğine karar verir. Kanepeye çıkar ve Ken’e Jodie’ye nasıl amcık yeneceğini göstermesi talimatını verir. Kısa süre sonra Jodie, takas ebeveynlerini izleyip onlardan öğrenirken Dylan ile birlikte takip ediyor.

Ders, Millie’nin Dylan’a sikin nasıl doğru emileceğini göstermesiyle devam eder. Sonra Millie dizlerinin üzerine çöker, böylece Ken onu arkadan yapabilirken Dylan sırt üstü yatarken Jodie’nin sertliğinin tadını çıkarır. Kızlar partnerlerini değiştirir, böylece Dylan Ken’e cowgirl’de binebilirken, Jodie onun takas milfini cowgirl’de alır. Geri dönerken, kızların her biri sırt üstü yatar. Ken, Millie’yi bir creampie ile doldurur ve Jodie’ye Dylan ile ne yapacağını gösterir.