Şükran Günü Tatlısı

Tiana Blow, arkadaşı Scarlett Alexis’i Şükran Günü yemeğine davet etmiştir. Üvey annesi Claudia Monet, üvey kardeşi Juan Loco üniversiteden eve dönmüşken Scarlett’i davet ettiği için Tiana’yı azarlar çünkü genç kızların yanında kontrolden çıkmaktadır. Tiana’nın babası Ken Feels, Juan odaya gelmeden önce durumu yatıştırmaya çalışır, ancak yaptığı tek şey Tiana ve Scarlett’e fikir vermektir.

Scarlett ve Tiana Juan’la flört ederken, Claudia Juan’ın odasına gitmesini ve daha sonra geri gelmesini sağlamaya çalışır, bunun yerine Juan, Scarlett ve Tiana’nın emmesi için sikini dışarı çıkararak baskınlık kurar. Claudia buna inanamaz, ancak Ken, erkekler erkek olacağından üçlü sekse müdahale etmeyi reddeder. Kısa süre sonra kızlar sakso çekmekten bıkar ve Claudia’nın fırındakinden farklı bir turta isterler.

Juan, sandalyeye diz çöküp Tiana’nın amcığıyla ziyafet çekerken önce Scarlett’e dokunur. Kızlar değiş tokuş yaparlar, Tiana Scarlett’in amını yerken Juan’ın izniyle köpek gibi amına vurur. Scarlett zaten masanın üzerinde yayılmış olduğundan, öne doğru kayması ve Juan’ın onu tekrar almasına izin vermesi basittir. Tiana Scarlett’in yerine geçer ve Juan’ın onu üvey anne ve babasının zevk almaya çalıştığından çok daha çekici bir creampie verene kadar becermesine izin verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir