Stepsisters Kırmızı Sıcak Black Friday Fırsatı

Azgın Madi Collins Kara Cuma alışverişini yeni bitirmiştir. Üvey kardeşi Jayden Marcos, yeterince şey alıp almadığını sorar. Tabii ki Madi yeterince alışveriş yapmamıştır. Yarın tekrar gidecektir ve Jayden’ın onu alıp tüm kıyafetlerini taşıyacağından emindir.

Soyunup sadece memelerini ve klitorisini satış etiketleriyle örten Madi, Jayden’ı geri çağırır. Onu bu kırmızı sıcak anlaşmaya götürür, o kediyi yemek için dizlerinin üstüne düşer. Madi, dizlerinin üzerine çöküp Jayden’ın güzel kalın aletini emerek iyiliğe karşılık verir. Ağzını kullanmaktan daha fazlasını yapmak için sabırsızlanıyor, bu yüzden üvey kardeşi sırtındayken o güzel sertliğin üzerine kaymak için üstüne tırmanıyor.

Madi onu ters kovboy kızıyla yaptıktan sonra, Jayden onu dizlerinin üzerine çöktürerek köpek gibi siker. Madi, Jayden partilerini devam ettirirken ayak bileklerini başına geri getirerek esnekliğini gösteriyor. Kız inleyene kadar durmuyor. Ancak o zaman çekilir, böylece Madi onu cum içinde kaplayana kadar onu okşayabilir. Yüksek sekslerinden aşağı indiklerinde Jayden, Madi’yi alışverişe götürmeyi kabul eder.

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir