Stepsis’in Sıcak Yükümün Nasıl Hissettiğini Bilmesi Gerekiyor

Rissa May, üvey kardeşi Ethan Seeks’e sandviç yaparken yardım ediyor. Rissa ne zaman arkasını dönse, Ethan onu kontrol ediyor. Rissa, Ethan’a daha önce hiç bir kızın amına veya göğüslerine boşalıp boşalmadığını sorarak bu flörte karşılık verir. Ethan yapmadığını iddia ediyor, bu yüzden Rissa her tarafına boşalmanın nasıl bir his olduğunu anlatıyor.

Ethan bunu duymaktan hoşlandığını itiraf ettiğinde, Rissa onu amına boşalmaya davet eder. Ethan onu sikeceğini ama amına boşalmayacağını kabul eder. Göğüslerini dışarı çıkaran Rissa, Ethan’ın bir anlaşması olduğunu açıkça ortaya koyuyor. O büyük doğalları sallıyor ve sonra şortunu çıkarmak için arkasını dönüyor, böylece Ethan tangasıyla kıçına hayran kalabiliyor. Rissa tamamen çıplak olduğunda, üvey kardeşinin onu yiyebilmesi için tezgahın üzerine atlar.

Üvey kardeşler yatak odasına taşınır ve burada Rissa bir profesyonel gibi yarak yiyebileceğini gösterir. Ethan’ın kalçalarına binerek onu cowgirl’de sürüyor ve sonra dönüp ters cowgirl’de çıldırıyor. Ethan, devam ederken Rissa’nın arkasına kaşık atıyor. Dizlerinin üzerine çöktüğünde, Ethan büyük ganimetine hayranlık duyarken ve yoğururken Rissa bir amcık vuruşunun tadını çıkarır. Ethan boşalmak üzere olduğunu açıklamadan hemen önce Rissa sırt üstü yuvarlanır. Onu bacaklarının arasında yakalayarak, sulu kukusunu boşalttığından emin olmak için onu öne doğru çeker.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir