Stepsis Kalkmama Yardım Ediyor

Chris Lockwood pantolonunun fermuarını çekemez. Üvey kız kardeşi Scarlett Alexis ona geç kalacaklarını söylemek için gelir ve yardım etmek için önünde çömelir. Fermuarın içine uzanan Scarlett, Chris’in aletini tutarak onu yoldan çekmeye çalışır. Chris’in aletine iltifat eder, ama başka bir şey yapmadan kaldırır. Ayrılırken, Scarlett okuldan sonra Chris’in yardımına ihtiyacı olabileceğini söyler.

Daha sonra Scarlett, Chris’i yatak odasına çağırarak eteğinin fermuarını açması için yardım ister. Chris’in elleri kızın üzerindeyken Scarlett uzanıp onun sertleşmiş aletini okşar. Yardımının karşılığını ona oral seks yaparak ödemek ister ve Chris hayır diyemez. Scarlett’in ağzı sertleştiğinde, Chris sonuna kadar gitmesi gerektiğini bilir. Scarlett’i yiyerek başlar.

Ayağa kalkan Chris, dilini sikiyle değiştirir. Scarlett yatakta kıvranırken harika bir yatıştırıcıdır, açıkça onun sertliğinin kukusunun içindeki hissinden zevk alır. Chris’in onu arkadan yapabilmesi için karnının üzerine çıkar. Sonra Latin bebek Chris’e ters kovboy kızıyla biniyor. Chris’in arkasından kaşıklayabilmesi için yan tarafına düşer. Üvey kardeşi ona güzel bir creampie verdiğinde, Scarlett iyi bir sikişin ardından başını geriye atar.