Stepsis İyi Bir Erkeği Seviyor

Chanel Camryn üvey kardeşi Jayden Marcos’un kötü bir ruh hali içinde olduğunu anlar. Ona sorunun ne olduğunu sorar ve Jayden az önce terk edildiğini açıklar. Kız arkadaşını geleneksel bir cinsiyet rolüne sokmaya çalışmış ama kız bunu kabul etmemiş. Chanel, Jayden’a on yaşında olduğunu ve daha iyisini hak ettiğini söyler.

Daha sonra, Jayden odasındayken Chanel odasına gelir ve ona kendisi gibi iyi bir adamın sadece kendisinin verebileceği takdiri hak ettiğini söyler. Jayden, Chanel’in onu yatağa doğru geriye doğru eğdiğini ve pantolonunu çekerek onu suskun bırakan bir oral seks yapabilmesi için huşu içinde izler. Chanel’in Jayden için sakladığı tek şey bu değil.

Onu doğru sikiyor, ona karşı kaşıklayarak başlıyor ve sonra dizlerinin üzerine çöküyor, böylece üvey kardeşi köpekte sorumlu olabilir. Sırtında, Chanel uyluklarını açar, böylece Jayden sıkı kesilmiş amına geri dönebilir. Onu bir creampie ile doldurması için ona yalvarır, sonra ona bu kadar büyük bir yük ile belki onu hamile bırakacağını ve onunla evlenmek zorunda kalacağını söyler.