Stepsis İyi Bir Dick Arıyor

Tommy Gold’un Simon Kitty’de süper ateşli bir üvey kız kardeşi var. Ona aletinin fotoğraflarını göndermiştir ve Simon etkilenirken, Tommy’nin davranışlarından dolayı da hayal kırıklığına uğramıştır. Çamaşırları katlarken arkadaşına bundan bahsediyor, ancak bir an için odadan çıkması gerekiyor. Simon çıkar çıkmaz, Tommy külotunu koklamak için içeri girer. İş üstünde yakalanmadan önce iç çamaşırıyla birlikte banyoya koşar.

Ne yazık ki Tommy, Simon’ın sutyenine uyan külotun kayıp olduğunu fark eder. Tommy, Simon’ın onu yakalamasını sağlayacak bir ses çıkarır. Üvey kardeşinin kolundan tutan Simon, onu yatağa atar ve tangasını ağzına sokar. Sonra yatağa, Tommy’nin kalçalarının arasına sürünür ve pantolonunu aşağı kaydırır. Tommy’nin aletini eline alarak, şaftın yukarı ve aşağı doğru yolunu yalıyor ve emiyor. Sonra Tommy’nin vücuduna sürünerek amını yüzüne yerleştirir, böylece onu yiyebilir.

Kendini Tommy’nin vücudundan aşağıya doğru kaydırarak onun sopasının üzerine kaymak ve cowgirl’de sallanmak basit bir şey. Yan tarafına yuvarlanan Simon, Tommy’nin arkasına kaşıkla girerken ona yeniden girmesine izin verir. Sıcak adımlarını köpek içinde siker, sonra Simon’ı sırtına yuvarlar, böylece sıcak göz temasını sürdürürken güzel ve derine dalabilir. Simon’ın üstüne son bir kez tırmanan Simon, sıcak bir creampie sağlamak için onun derinliklerine girene kadar onu ters kovboy kızıyla sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir