Stepbro’yu Yükseltmek ve Parlatmak

Simon Kitty ve arkadaşı Zazie, Simon’ın üvey kardeşi Tommy Gold’u becerme dürtüsü hissetmektedir. O uyurken gizlice yatak odasına girerler. Kızlar Tommy’nin üzerindeki örtüleri kaldırıp onu boxer külotunun içinde güzel ve sert bulduklarında, ne yaptıklarını bilmek ister.

Kızlar Tommy’yi vücutlarıyla kızdırmaya devam ediyor. Simon, onu aletini çıkarmaya ikna etmek için büyük göğüslerini gösterir. Kızlar ödüllerini paylaşır, o güzel sertliği emmek ve höpürdetmek için birlikte çalışırlar. Tommy, Simon ve Zazie’nin ona sakso çekmekten daha fazlasını istediğini anladığında, her şeyi kabul eder.

Zazie önce Tommy’yi alır, Simon yüzüne otururken kovboy kızına biner. Sonunda Simon twat’ını kaldırır, böylece Zazie sürmeye devam ederken onu yiyebilir. Öne doğru kayan Simon, ters kovboy kızıyla Tommy’nin aletine batar. Simon, Zazie’yi yerken inlemelerini boğarken, Tommy adımlarını kaşıkla aşağı indirir. Sonra Zazie karnının üzerinde durur, böylece Tommy onu Simon’ın kapışında kucaklarken köpekle becerebilir. Zazie sırt üstü döndüğünde Tommy, Zazie çığlık atana kadar ona tekrar giriyor. Ancak o zaman Simon’a en iyi arkadaşıyla takas etmesi ve kartopu yapması için bir ağız dolusu döl verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir