Stepbro’ya Muffinimi Veriyorum

Simon Kitty takipçileri için çıplak canlı yayınlar yapıyor. Bugünün seksi şovu kek yapıyor. Sadece önlüğünü giyen Simon işe koyulur. Büyük göğüslerine un serpiyor ve her şeyi karıştırmaya başlarken bol miktarda T&A gösteriyor. Düşüncelerin iyiye gittiği gibi, üvey kardeşi Matthew Meier odaya gelir.

Matthew, Simon’ın ne yaptığını bilmek ister ama Simon açıklamaya çalışırken bile onu yardım etmesi için yanına çeker. Matthew ateşli üvey annesini çıplak göreceğine inanamaz ama söyleneni yapar ve hamuru yoğurmaya başlar. Simon, dizlerinin üzerine çöküp Matthew’a çöreğini vermeye hazırlanırken ona sakso çekerek şovu daha ilginç hale getirmeye karar verir.

Matthew Simon’ı tezgâhın üzerine koyar, böylece internet onun adımlarını yemesini izleyebilir. Sonra Simon daha fazlası için yalvarırken onu içeri iter. Penetrasyon açısını değiştirmek için yan tarafına yuvarlanır, sonra bir sandalyenin üzerinde dizlerinin üzerine çöker, böylece Matthew onu köpek yapabilir. Matthew’u oturtan Simon, sonunda doyana kadar onu ters kovboy kızında ve ardından kovboy kızında gezdirir. Simon dizlerinin üzerinde güzel bir yüz bakımı yaptıktan sonra, şovunu daha da iyi hale getirmesine yardımcı olduğu için Matthew’a tatlı bir şekilde teşekkür ediyor.