Sevgililer Günü Takası

Dört ailenin her biri yeni bir aile oluşturmak için birer üye verirse ne olur? Family Swap’ın bu bölümünde Sera Ryder Sevgililer Günü randevusu için ateşli görünüyor. Randevusunun takasçı baba Clarke Kent olduğu ortaya çıkıyor. Hem Penny Barber hem de takas oğlu Ricky Spanish bu düzenlemeden memnun değildir, bu yüzden Penny Ricky’nin onu dışarı çıkarması konusunda ısrar eder.

Ricky giyinmeye gider ama Penny seksi iç çamaşırlarıyla geri döner. Ne de olsa dışarı çıkmak istemiyor; takas oğlunu becermek istiyor. Penny, Sera ve Clarke onlara girdiğinde Ricky’yi üflemekten ters kovboy kızına binmeye yeni geçmiştir. Clarke biraz şaşırır, ancak Sera, Penny’nin katılma davetini kabul etmeye heveslidir. Kısa süre sonra, Penny Ricky’ye binmeye devam ederken onu emmek için babasının aletini değiştirdi.

Penny ve Ricky, Sera Clarke’ı oturturken seksi bir 69’a geçer, böylece ters kovboy kızı sert bir sürüş için gemiye tırmanabilir. Sonra Penny, Clarke’ın cazibesinin tadını çıkarırken, Ricky takaslarına iyi bir am vuruşu verirken onu köpekte siker. Onun tarafında, Clarke onu kaşıklarken Penny zevkle inlemeye devam ediyor. Sera, Ricky’nin kucağına tırmanır, böylece onu cowgirl’de yapabilir. Adamlar bitiş çizgisine yakın olduklarını bildiklerinden, orijinal partnerlerine geri dönerler, böylece Ricky Penny’yi sırtına boşaltabilir ve Clarke Sera’ya köpek içinde döl dolu bir am verebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir