Senin Olan Benimdir

Renee Rose, üvey kardeşi Juan Loco’nun eşyalarını her zaman sormadan ödünç almaktadır. Juan ne zaman Renee’nin kendisinden önce onun eşyalarını karıştırdığını fark etse, elinde olmadan öfkelenir. Mutfağa girdiğinde Renee’yi kendi gömleğini giyerken bulması bardağı taşıran son damla olur. Sonunda bir şey söyler ve Renee ona Juan’a ait olanın onun, ona ait olanın da onun olduğunu söyler.

Daha sonra Renee, sadece şeffaf bir sütyen ve ona uygun bir tanga giyerek Juan’ın odasına girer. Amını ovuşturarak kendini ısıtır ve ortaya çıkan gürültü Juan’ın dikkatini çeker. Odaya girdiğinde, Renee’nin her şeyi paylaşmaları konusunda ne demek istediğini tam olarak öğrenir. Juan kendini doğrudan o sıcak kukuya sokar, sonra aletini sularından emdirir.

Sırtında, Juan gösterinin tadını çıkarırken, Renee kremsi sikiş deliğinde sert bir yolculuk için gemiye tırmanıyor. O kabarcık poposunu sıkarken onu köpek gibi alır. Onu aşağı indirirken omzunun üzerinden bakan adımlarının görüntüsü bile Juan’ın çekilip kıçının her tarafına boşalması için yeterli. O kesinlikle bu paylaşım işine katılıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir