Sekssiz Bir Sevgililer Günü Geçiremezsiniz

Rissa May ve Scarlett Alexis birlikte kahve içerken kapı çalar. Scarlett kapıya gider ve bir kart, çikolatalar ve çiçeklerden oluşan bir teslimat bulur. Robby Echo tam zamanında içeri girer ve Scarlett’in hediyelerine hayranlıkla baktığını görür.

Üçlü sohbet etmeye başlar ve Scarlett, Rissa’nın Sevgililer Günü için bir planı olmadığını fark eder. Rissa’dan akşam yemeği için onlara katılmasını ister. Sonra da Rissa’nın cinsiyetsiz bir Sevgililer Günü geçiremeyeceği konusunda ısrar eder. Robby, Scarlett’in değerlendirmesine karşı çıkmaz çünkü bu onun için üçlü seks anlamına gelmektedir.

Sertleşen Scarlett, önce Rissa’yı sonra da Robby’yi öpmek için öne doğru eğilir. Çift, Rissa’yı ortaya koyar ve her birinin ziyafet çekmesi için mükemmel bir muamele olan büyük göğüslerini ortaya çıkarır. Kızlar Robby’nin önünde dizlerinin üzerine çöktüğünde, çifte oral seksin tadını çıkarmaları için güzel ve serttir.

Kanepeye taşınan kızlar, Robby’nin yarağını emmeye ve okşamaya devam ederken birbirlerini soyarlar. Rissa’nın tangası yere düştüğünde, Scarlett ters cowgirl’de aşağı kayması için Robby’nin üstüne tırmanmasına yardım eder. Rissa’nın büyük göğüsleri, Scarlett’in zevk alması için nefis bir muamele olan Robby’ye binerken zıplıyor.

Robby’nin üzerinden inen Rissa, Robby Scarlett’in amını sevdiğini bildiği şekilde ovalarken ellerini vücudunun her yerinde gezdirir. Sonra Scarlett’in tangasını çıkarmasına yardım eder, böylece onu yiyebilir ve arkadan becerebilir. Scarlett, erkek arkadaşının önünde dizlerinin üzerinde, Rissa’yı en iyi arkadaşının amını yiyebilmesi için kendini ayarlamaya çağırıyor.

Sırada Rissa’nın ortada olma sırası var. Sırtında, Robby’nin güzel ve derin dalabilmesi için kendini genişçe açıyor. Bu arada Scarlett, kalçalarının yumuşak vuruşlarıyla arkadaşının dilini sürüyor.

Üçlü sevişmelerini sonlandırırken Scarlett, Robby ve Rissa’nın dudaklarıyla meme uçlarında kaşıkla seks yapmanın tadını çıkarır. Robby daha sonra Rissa’nın dilini sürmesi ve her iki kızın da yarağıyla oynamasıyla kızların vücudunda şımartmasına izin verir. Rissa her şeyi, hatta bir göğüs sikişini bile verdikten sonra, Robby sonunda kızlara birlikte eğlenmeleri için bir ikram vermek için Rissa’nın göğsüne boşalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir