Paylaşırsan Üvey Kardeşimi Alabilirsin

Lil Sis’te bu sezon aşk koçu Alex Coal’un sunduğu ailenizi sevin yardım hattını yayınlıyoruz. Bugün arayan kişi Macy Meadows. Macy kendisi, arkadaşı Lana Smalls ve yeni üvey kardeşi Nathan Bronson ile yaşadığı bir cinsel ilişkiden sonra arkadaşlık ilişkilerini nasıl yürüteceğini öğrenmek istiyor.

Lana, Nathan ortaya çıktığından beri etrafta daha çok takılmaya başlamıştı. Sonunda Lana Macy’ye Nathan’la çıkmayı denerse ne hissedeceğini sordu. Macy kendi duygularını anlayamadığı için evet dedi. Alex, Macy mastürbasyon yaparken onları nasıl öpüşürken izlediğini anlatırken Macy’ye çelişkili duyguları konusunda rehberlik ediyor. Sonra Macy devam ediyor, bir gün Lacy ve Nathan’ı öpüşmekten daha fazlasını yaparken yakalamış. Kapıyı açmış ve gördükleri karşısında şaşırmış ve öfkelenmiş gibi davranmış.

Lacy Macy’den söylememesini istediğinde, Macy onlara katılabildiği sürece kabul etti. Lana ve Nathan onu şaşırtarak kabul ettiler. Macy’nin bildiği bir sonraki şey, üçlü bir ilişkinin içinde olduğuydu. Kızlar sırayla Nathan’ın sikini emiyor ve sonra Macy ağzını sürerken ve Lana sikini sürerken vücudunu paylaşıyorlardı.

Sonra Macy, Lana’yı yerken köpek tarzı bir kedi vuruşu aldı. Sırt üstü yatan Lana, Nathan eve çarparken o kuku üzerinde ziyafet çekmek için Macy’yi ağzına çekti. Macy’nin sırt üstü yatmasıyla sona erdi, Nathan onu sevgisiyle örtmek için çekilene kadar son bir kedi vuruşunun tadını çıkardı.

Şimdi Alex’le telefonda konuşan Macy, nasıl paylaşacağını bilmediğini itiraf ediyor. Alex, istekleri ve ihtiyaçları hakkında net bir iletişim kurmasını ve hatta bir program yapmasını teşvik eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir