Oyuncaklarımı Seviyor musun Stepbro

Jayden Marcos yeni bir üvey kız kardeş seçmek istiyor, ama önce potansiyel yeni gelinin odasına girip kızın neyle ilgili olduğunu görecek. Scarlet Skies süper eğlenceli olabilecek bir şekilde tam bir inektir. Scarlet’in ilgilendiği pek çok fandom vardır ama Jayden gördükleri karşısında ilk başta şaşırır. Döneme ait otantik eşyalardan dolmalara ve devasa bir vibratöre kadar kabul etmesi gereken çok şey var.

Scarlet, Jayden’a odasında katıldığında, ona seks oyuncağı hakkında bir açıklama yapar ve ona tüm özelliklerini göstermeyi teklif eder. Sonra ona bazı özelliklerini göstermeyi teklif eder. Jayden eğilerek Scarlet’in amını diliyle örnekliyor. Karşılığında, coşkulu bir oral seksle onu emerek şehre gider.

Mini eteğini yukarı kaldıran Scarlet, Jayden’ın üstüne tırmanarak ona erkek kovboy kız ve ters kovboy kız olarak biner. Köpek stili sikiş için dizlerinin üzerine çöküyor, sonra sırt üstü yuvarlanıyor, böylece Jayden işini bitirebiliyor ve sonra da kukusunu somurmak için dışarı çekilebiliyor. Jayden Scarlet’e kazanamadığını çünkü Scarlet’in onun için fazla tuhaf olduğunu söylediğinde daha yeni bitirmişlerdi. Sorun değil; ona eşlik etmesi için hâlâ sınırlı sayıda üretilmiş vibratörü var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir