Onun Büyüsü Altında

Missy Luv, Raul Costa’nın kendisine ait olduğuna inanamıyor. Ertesi sabah onu dikizliyor ve uyurken nasıl göründüğüne hayran kalıyor. Raul ile yatağa geri tırmanan Missy, sabah odununu bulana kadar elini vücudunda gezdirir ve onu mümkün olan en iyi şekilde uyandırır.

Gözlerini Missy’nin hoş görüntüsüne açan Raul, yüzünü öpücüklere boğar. Missy bunu Raul’un vücudundan aşağıya inmek için izin olarak kabul eder, ağzını açar ve oral seks için başını eğip bakar. Sanki dünyada her zaman varmış gibi davranan Missy, dilini döndürür ve tatlı sertlikten zevk alarak höpürdetir.

Raul bir am ziyafetiyle geri döner. Missy’yi yatağa bastırır ve sıcak dilini uyluklarının arasına koyarak birbiri ardına iniltiler çıkarır. Raul’un parmakları eğlenceye katıldığında, Missy saf mutluluk içinde başını geriye atar.

Missy’nin kalçaları arasında Raul’un dilinden daha iyi olan tek şey onun sikidir. Arkasına geçer ve Missy kendini ona açarken güzel ve derin bir şekilde bastırarak eve kayar. Sonra Raul sırt üstü yuvarlanır ve Missy’nin liderliği ele geçirmesine izin vermek için Missy’yi üstüne çeker. Tam olarak bunu yapıyor, ters kovboy kızına biniyor ve sonra Raul’un içine piston girmesine izin veriyor. Arkasını dönen Missy, bu sefer cowgirl’de binmeye devam ediyor.

Missy’nin, Raul’un önünde diz çökmeden önce kendi sularını Raul’un sertleşmesinden emmesi için yeterli zaman var. Ellerini Missy’nin kıçına sabitleyen Raul, onu tekrar içeri iter. Artık tamamen uyanıktır ve ona D’yi güzel ve derin verirken aralarındaki ısıyı kesinlikle hisseder.

Missy sırt üstü yuvarlandığında, Raul’un zevk alması için tüm vücudu yayılır. Son bir kez açgözlü kukusuna geri batar ve Missy’ye boşalmak için ihtiyacı olan her şeyi verir. Sonra Raul çekilir ve yükünü karnının her tarafına üflerken kendi mutluluğunu alır.