Ödünç almamızın sakıncası yok…!

Kylie Rocket, erkek arkadaşı Jimmy Michaels’ı özel bir odaya gizlice sokar ve bunu yaparken her şeyi sessiz tutmaya dikkat eder. Kylie’nin ebeveyni Laney Foxxx’ın eve erkek getirmesine izin vermediği ortaya çıktı. Ancak Kylie, Laney’nin bunu öğreneceğini düşünmüyor çünkü Laney şu anda masaj müşterilerinden biriyle meşgul.

Masajdan bahsetmişken. Kylie bugün Jimmy için ekstra özel bir şey yapmayı düşünüyordu. Ona NURU masajı yapmak istiyor! Tek sorun… tüm NURU ekipmanlarının aşağıda, söz konusu müşteri olan Celtic Iron ile masajın ortasında olan Laney’nin yanında olması. Ama Kylie bunun onu durdurmasına izin vermeyecek! Hayır… aşağıya gizlice inecek ve ebeveyninin burnunun dibinden birkaç temel malzemeyi araklayacak, böylece Jimmy ile birlikte seksi ve kaygan bir zaman geçirebilecekler.

Kylie gerekli eşyaları ‘ödünç’ aldıktan sonra, kendini eskisinden daha da azgın hissediyor. Jimmy’nin soyunmasını sağlar ve sonra çıplak vücudunu onun üzerinde gezdirir. Jimmy bir kaya gibi sertleşir ve Kylie uyarılmasını zorlukla kontrol edebilir. Çok geçmeden, aletini içine sokar ve NURU yatağının her yerinde sevişmeye başlarlar, tabii ki Laney’nin onları diğer odadan duymaması için her şeyi EKSTRA sessiz tutmaya dikkat ederler.

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir