O Artık Portrelerin Bir Parçası

Bri ve Slimthick yakında yeni üvey aile portreleri yaptıracaklardır, ancak Bri uygunsuz bir şekilde yeni erkek arkadaşı Nick’i de işin içine katar. Slimthick bundan etkilenmez ve Bri’nin yakında eski olacak erkek arkadaşlarından birinin üvey aile portrelerini bozmasını istemez. Yine de Slimthick Nick’e bir şans vermeye çalışır. Smilthick, Nick’i oturma odasındaki kanepede mastürbasyon yaparken yakalayınca işler kızışır.

Kızmak yerine, Slimthick Nick’e çok daha samimi bir giriş yapar. Onun horozunu emer ve onu evin bir parçası gibi hissettirir – eğer portrelerinde olacaksa, en azından rahat etmelidir. Daha sonra, Slimthick hala azgın hissediyor ve Bri’ye hamle yapıyor. İki bebeğin biraz kız kıza aksiyonu var ve Slimthick Bri’ye nasıl kedi yeneceğini öğretiyor. Yakında portreler yaklaşırken, Slimthick herkesin aynı sayfada olduğundan emin olmalıdır. Bunu yapmak için sapıkça bir üçlüden daha iyi bir yol var mı? Slimthick, Bri ve Nick kanepede sikişiyor.

Bir milf ve üvey kızını becermek biraz çılgınca ama Nick’in hayatta bir kez eline geçecek bu fırsatı kaçırmasına imkân yok. Kimin amının daha iyi hissettiğine karar veremiyor, ama neyse ki şu anda buna gerek yok – sadece istediğini becerebiliyor. Nick her iki bebeğe de sertçe boşalır, daha sonra yüküyle oynar ve jizzy bir öpücük paylaşır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir