Nisan 2024 Ayın Lezzeti Madi Collins

Juan Loco Paskalya’yı seviyor çünkü şekere bayılıyor. Üvey kız kardeşi Madi Collins bunu biliyor. Paskalya şekerlemeleriyle dolu büyük bir sepetle Juan’la alay eder ve sonra elini tokatlayarak uzaklaştırır. Juan’a şeker yerine amını yemesini önerir.

Daha sonra Madi şeker sepetini yatağının üzerine, şeffaf iç çamaşırlarının yanına bırakır. Juan’a şekeri mi yoksa amcığı mı istediğini seçtirir, ama önce onun kıyafetinin içinde nasıl göründüğünü görmesi gerekir. Tabii ki Juan amcığı seçer. Madi yatakta geriye doğru düşer ve Juan’ı memnuniyetle yaptığı ikramını yemeye çağırır. Karşılığında, yarak seven kızıl saçlı üvey kız kardeşinden bir oral seks alır.

Madi, Juan’ın sertliğine tırmanıyor ve ona pürüzsüz kukusunda sert bir sürüş sağlıyor. Biraz köpek tarzı aksiyon için dizlerinin üzerinde dönüyor. Sırt üstü yuvarlandığında Madi, Juan’ı aşağıya doğru sikerken üstünden izlemenin tadını çıkarır. Madi’nin açgözlü kapışına yükünü üfleyene kadar devam eder ve onu istediği krema dolgusuyla damlatır.