Mükemmel Isınma

Eliza Ibarra yağmur nedeniyle takımının voleybol antrenmanını iptal etme kararı aldı. Ne yazık ki Koç Bruce Venture çok kızgındır çünkü takımın Ulusal Finalleri yaklaşmaktadır. Eliza kendini savunur ama sonunda pes eder ve bazı oyunların üzerinden geçmeyi kabul eder. Bu oldukça sıkıcıdır, bu yüzden Eliza egzersiz yapmak için dışarı çıkmayı içermeyen bir yol bulmaya çalışır.

Koç Venture ilk başta Eliza’nın boşalmasına direnmeye çalışır, ancak o sadece bir erkektir ve Eliza kararlı bir genç kızdır. Aletini pantolonundan çıkardığında, onu zaten güzel ve sert bulur. Bruce’un fark ettiği bir sonraki şey, Eliza’nın dizlerinin üzerinde onu emdiği ve kökünü okşadığıdır. Koçun ne kadar güzel bir aleti olduğunu gören Eliza, sadece oral seks yapmaktan daha atletik bir egzersiz için onu içinde istiyor.

Bruce, o tatlı dudakların onu emdiğini hissettiğinde hayır diyemez. Eliza’yı masasının üzerine eğiyor ve kremsi kukusunun içine giriyor. Eliza’yı ters çeviren Koç, tekrar içeri sokmadan önce Eliza’nın amındaki sikişmelerinin kanıtlarını yalıyor. Eliza, Bruce’u cowgirl ve ters cowgirl’de sürerek geçici kardiyosuna devam ediyor. Sonunda yeterince kalori yaktığını hisseden Eliza, yuttuğu bir cumshot ile bitirene kadar Koç Venture’ı emmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir