Mezuniyet

Crystal Rush ve Suki Sin üvey oğullarının mezuniyete hazırlanışını sevgiyle izliyor. Suki üvey oğlu Juan Loco’nun yanına gider ve bir fotoğraf ister. Crystal mecbur kaldıkça göğüsleri gömleğinden düşüyor. Crystal, Suki’den üvey oğlu Ricky Spanish ile iyiliğe karşılık vermesini istemek üzereyken, Juan Suki’den bir handjob ister.

Arkadaşlarının yüzündeki şaşkınlığı gören Suki, üvey oğlunun sinirlerini atmasına yardımcı olduğunu açıklar. Crystal ve Ricky’ye göstermeyi teklif eder. Ricky çok stresli olduğunu söylediğinde, Suki ona da yardım etmeyi teklif eder. Sonunda Crystal, Suki’ye yardım etmesi için ikna edilir çünkü aynı anda iki üvey oğlunu birden uçuramaz. Crystal Juan’ı alırken, Suki de Ricky’yi ağzına alır.

Oral seks çok uzun sürüyor, bu yüzden Suki kanepeye taşınıyor, böylece Ricky onu köpekle yapabiliyor. Crystal, sırt üstü yatıp kukusunu doldururken Juan ile gitmeyi kabul eder. Bayanlar yer değiştirmeyi kabul ederler, böylece Crystal Juan’ı cowgirl’de sürerken ve Suki Ricky’yi ters cowgirl’de sürerken kendi üvey oğullarını becerirler. Bayanlar eşlerini değiştiriyor, böylece şimdi Crystal Ricky’ye ters cowgirl’de verirken Suki Juan’ı cowgirl’de yapıyor. Sırt üstü yatan Suki, Juan’dan amını sikmek için çekilene kadar amını siker. Crystal, önünde diz çökerken Ricky’den benzer bir muamele görüyor ve patlayana kadar derin itişlerinin tadını çıkarıyor.