Mesleki Sınırların Aşılması

Bu solo mastürbasyon sahnesinde, profesyonel bir terapist (Serene Siren) uzun bir günün ardından eve döner ve biraz gerginliği hafifletmeye heveslidir. Şu anda gerçekten her şeyden çok ihtiyacı olan şey GERÇEKTEN gevşemek. Yapay penisini yakınlardan alır ve kendi kendine iç çeker, bir seks oyuncağı kullanmanın onun için istediğinden daha fazla bir rutin haline gelmeye başladığı için biraz hayal kırıklığına uğrar. Eve geldiğinde gerçek bir erkekle karşılaşmayı çok isterdi ama gündüzleri o kadar meşgul ve geceleri o kadar yorgun oluyor ki bugünlerde erkeklerle tanışmak için tek fırsatı hastaları oluyor – ve kesinlikle hiçbiriyle çıkamıyor!

Yine de… eğer yapabilseydi, aklının sürekli dönüp dolaşıp geldiği bir hastası vardı. Yakışıklı, iyi bir işi olan ve çok iyi uyum sağlamış olan bu adamın tüm mücadelesi yanlış kadınlara aşık olmak olmuş… onu uzun süre tatmin etmeyen, aptal, uçarı tiplere. Ama kız arkadaş sorunlarını nasıl çözeceğini biliyor – sadece yanlış yerlere bakıyor ve GERÇEKTEN neye ihtiyacı olduğunu bilmiyor. Bağımsız, akıllı ve yetenekli bir kadına ihtiyacı var – onun seviyesine ulaşabilecek birine… onun gibi birine.

Doğru, mesleki sınırlarını aşmış olacaktı… ama hayatı boyunca olduğu gibi kurallara uymak yerine bir kez olsun cesur ve yasak bir şey yapmak istiyor. Baştan çıkarma girişimlerine boyun eğmesini hayal ediyor, dildoyu aşağı yukarı okşarken sikinin bu düşünceyle nasıl sertleştiğini anlayabildiğinden bahsediyor. Hayalindeki sevgilisini seansının ortasında onu almaya teşvik eder, ancak daha ileri gitmeden önce onu uyarır. Bunu yapacaklarsa, itibarını riske atmamak için bunu gizli tutmaları gerekir … ama bir terapist olarak sağduyulu olma konusunda ÇOK iyi olduğuna söz veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir