Masaj

Kız arkadaşlar Kay Lovely ve Katie Kush, bir masözün gelip kendilerine çift masajı yapmasını isterler. Masözleri Damon Dice’ın ne kadar ateşli olduğunu gördüklerinde ise kızların başka fikirleri vardır. Belki de bir erkekle oynama zamanlarının geldiğine karar verirler.

Damon’ın arkası dönükken, kadınlar cüppelerini çıkarırlar. Damon onlar masaj masalarına yerleşirken arkasını dönmemeye çalışsa da göz ucuyla bakmaktan kendini alamıyor. Her iki kızın da bariz flörtüne rağmen profesyonel kalmak için elinden geleni yapar, ancak sonunda bariz ihtiyaçlarına boyun eğer.

Kay, Damon’dan ikisini de aynı anda yapmasını istediğinde, her birine cehennem gibi bir amcık masajı yapar. Bildiği bir sonraki şey, her ikisinin de ellerini aletinin üzerinde tutmasıdır. Kızlar, onun ne kadar sert olduğunu fark ettiklerinde bir an daha bekleyemeyecek kadar gerginler. Kısa süre sonra Katie, sonunda Kay ile paylaştığı bir oral seks için içeri girdi.

Katie, Kay onu arkadan Katie’nin kukusuna yönlendirirken Damon’un aletini ilk şımartan kişidir. Uygun penetrasyon açısını elde etmek için Katie’nin kolunu geri çeken Damon, güzel ve derine iner. Katie inleyene ve Kay izlemekten kesinlikle sırılsıklam olana kadar devam ediyor.

Kay’ın amını yemek için dizlerinin üzerine çöken Damon, ikramını Katie ile paylaşır. Sonra onu sırt üstü yatarken alır, uylukları Katie’nin göğüslerini emmesiyle yayılır. Kay zevk içinde miyavlar miyavlamaz, üçlü bir kez daha değiştirir.

Katie, iki masaj masası arasında bölme yaparken esnekliğini gösterme fırsatını yakalar. Damon, onu arkadan sikerken desteklemek için ellerini Kay’ın ganimetinin altına kaydırır. Bu arada, kız arkadaşının altındaki yerde Kay, Katie’nin klitorisini kucaklıyor ve gösteriyi yakından izlemenin tadını çıkarıyor.

Kızlar, Katie’nin sırtında ve Kay’in üstünde olduğu bir çift amcık yığını oluşturarak bitiriyor. Damon iki kez dalarak her iki dar amcığın da tadını çıkarırken, kızlar da onun sertliğinden aynı derecede zevk aldıklarını açıkça ortaya koyuyor. Kay’ın kıçının her tarafına fındık atmak için dışarı çıktığında, şehvetli bir hardcore randevu gecesi için mükemmel bir son.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir