Mart 2024 Ayın Fantezisi

Jade Maris bir Aziz Patrick partisi için hazırlanırken Will Pounder bir oyun setinde oynuyor. Jade kıyafetiyle çok seksi görünerek dışarı çıktığında Will onu hemen fark etmez. Jade, Will ona doğru dürüst hayran kalana kadar kızmış gibi davranarak meseleyi kendi eline alır.

Her şeyin affedildiğini göstermek için Will’in kucağına sürünen Jade, geç kalacaklarını iddia eder. Will kullanabilecekleri birkaç bahane sunar ve kısa süre sonra Jade aralarındaki tutkuya teslim olur. Will onun kıçını okşarken Jade onun sertleşmiş aletine sürtünür. Sonra Will, Jade’i o göğüslerde ziyafet çekmek için üstünden çıkarır ve evden çıkmadan önce birlikte meşgul olmalarını sağlar.

Jade, Will’in kot pantolonunu çıkarır ve ellerini aletinde aşağı yukarı kaydırarak onu ovalamaya başlar. Sonra onun önünde dizlerinin üzerine çöküyor, Will’i emmek için mükemmel bir pozisyon. Çok geçmeden Will’in sertleşmiş aletini derinlemesine emiyor ve Jade’in de en az onun kadar zevk aldığı belli olan bir oral seks yapıyor.

Will, Jade’i kanepede sırt üstü yatırdığında durumu tersine çevirir. Diz çökerek, onu inletmek için dilini kullanır. Sonra güzel ve hazır olduğundan emin olmak için bir parmağını içeri kaydırır. Jade gerçekten de ıslak damlıyor, bu da Will kanepedeki koltuğuna devam ettiğinde, ters cowgirl’de aşağı kayarken aletini kolayca kabzasına alabileceği anlamına geliyor.

Bir kez daha ayağa kalkan Jade, Will onu arkadan vururken inliyor. Onu aşağıya doğru siker, krema dolu kukusunun derinliklerine dalar. Jade mutluluk içinde titrer titremez, son bir kez değiştirirler, böylece Jade sırtüstü yatar ve Will uyluklarının arasında ona daha yavaş ve istikrarlı bir şekilde verir. Jade’in onu okşaması ve midesine boşalmasını hedeflemesi için yeterli zamanla çekilir, sevişmelerini yapışkan bir göbek ve kocaman bir gülümsemeyle bitirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir