Madison Wilde Oyuncular Katerina Deville

Madison Wilde oyuncu seçimi görüşmesinde şansını denemeye hazır. Soru-Cevap seansı ve ardından bazı BG aksiyonları için cesur sevgilisi Katerina Deville ile eşleştirildi. Madison, Katerina’nın kıyafetlerine ve vücuduna iltifat etmekle ona sorular sormak arasında gidip geliyor. Kendi adına, Katerina her şeyi anlatırken ve sertifikalı Nubiles figürünü gösterirken parlak ve kabarcıklı.

Katerina çıplak kaldığında, Madison bu ateşli kızla bire bir zaman geçirmenin tadını çıkarır. Birkaç cızırtılı dokunuştan öteye gidemezler çünkü Katerina’nın tüm bu tutkuyu Parker Ambrose ile yapacağı test sürüşüne saklaması gerekmektedir. Parker Katerina’ya vurulur ve kısa süre sonra hem o hem de Madison Katerina’nın cazibesine balıklama dalar.

Bu, Katerina’nın Parker tarafından köpek pozisyonunda amını sürdüğü ve aynı anda Madison’ı yediği bir üçlü başlatır. Madison, Katerina izlerken ve mastürbasyon yaparken Parker ile cowgirl’de meşgul olma şansını yakalar. Sonra bir kez daha Katerina, bu sefer ters cowgirl’de. Madison, Katerina dilini sürerken sırtında bir am vuruşu aldıktan sonra, kızlar dizlerinin üzerine çöker, böylece Parker yükünü yüzlerine üfleyebilir.