Korkaklığı Bırak ve Benimkini Ye

Skyler Storm kısa etekli seksi kıyafetlerini seviyor. Bugün üvey kardeşi Jay Romero izlerken bir sineği öldürmeye çalışıyor. Skyler onu bu konuda aradığında, amının ve kıçının dışarı sarkma şeklinden dolayı dikkatinin dağıldığını iddia ediyor. Skyler, Jay’e amcığının dışarıda olması konusunda gerçekten harekete geçip geçmeyeceği konusunda biraz dudak büküyor, sonra Jay toparlanmadan önce sineği yakalamaya gidiyor.

Daha sonra Skyler, çıplak amını daha da iyi gösteren bir kıyafetle geri döner. Mini eteğini çıkarır ve Jay’e bunun onun amcığı hakkında bir amcık olmadığını kanıtlama şansı olduğunu söyler. Onu öne doğru çekerek, amını yiyebilmesi için kalçalarını açar. Skyler, Jay’in ereksiyonunu gördüğünde, onu emerken aldığı kadar iyi verebileceğini gösterir.

Kendini tamamen bunu görmeye adayan Skyler dizlerinin üzerine çöker ve Jay’i onu arkadan dövmeye çağırır. Ona ters bir cowgirl stiffie sürüşü verir ve sonra üvey kardeşiyle yüz yüze gelecek şekilde döner. Masanın üzerine çıkar, Jay çığlık atana kadar onu güzel ve sert bir şekilde sikerken uylukları yayılır. Sonra Jay, Skyler’ın her yerine boşalmak için çekilir ve onu terli, yapışkan ve doygun bırakarak harika bir porno film ortaya koyarlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir