Koç ile Her Şeyi Yapmak

Kay Lovely takımının golf maçını kazanmayı başardığına inanamıyor! Koç Bruce Venture ile konuşmak ve ona inandığı için teşekkür etmek için zıplayarak gelir. Ayrıca ona gelecek yıl geri dönemeyeceğini ve takım için yarışamayacağını çünkü sponsor bulduğunu söylemek istiyor.

Kay gitmeden önce, Koç Venture’a onu hatırlayacağı bir şey vermek ister. Dizlerinin üzerine çökerek Koç’un pantolonunu indirir, böylece onu bir lolipop gibi yalayabilir. Sonra Kay başını öne eğerek onu emmeye başlıyor. Ayağa kalkar ve sevimli mini eteğini sıyırır, böylece Koç onun kesilmiş amını yiyebilir.

Bruce, Kay’in sıkı kukusunun içine doğru kaymaktan mutludur. Masanın üzerinde akrobatik hareketler yapıyorlar, Kay geriye doğru eğilip Koç’u emiyor ve sonra onu kucağına çekmesine izin veriyor. Kay, Bruce’un gününü gün etmeye devam ederken kovboy kızı ters kovboy kızına dönüşür. Bruce onu arkadan alır ve sonra onu bir yoga matına yatırır, burada Kay, Koç asla unutamayacağı bir anda amına boşalana kadar sert sürüşüne devam etmeden önce akrobasi yapmaya devam ederler.