Kimse Bakire Bir Üvey Kardeşi Sikmek İstemez

Renee Rose kampüsteki bir yurtta kalmaktadır ve üvey kardeşi Tony ziyaret ettiğinde çok şaşırır. Ateşli kızlar ve Renee’nin ne kadar eğlendiği hakkında sohbet ederler çünkü Tony gelecek yıl aynı okula gitmeyi düşünmektedir. Sadece bir sorun vardır: Tony’nin oyunu vardır ama hâlâ bakirdir.

Renee, biyoloji kompozisyonuna yardım etmesi karşılığında Tony’ye yardım etmeyi teklif eder. Bir anlaşma yaparlar ve Renee hemen pazarlığın kendi payına düşen kısmını yerine getirmek için çalışmaya başlar. Tony’nin aleti okşaması için güzel ve serttir. Eğilerek, oral seks için onu emmeden önce şaft boyunca yalar.

Renee üvey kardeşinin T&A’sına hayran kalmasına izin verdikten sonra yatak odasına giderler. Orada, Tony sonunda onu içeri sokar. Renee sırt üstü dönmeden önce köpekle başlarlar. Uyluklarını açarak, aşağı inerken zevkle inliyor. D’ye atlayan Renee, Tony’ye kadının cowgirl ve ters cowgirl’de kontrolü ele almasına izin verme konusunda bir iki şey gösterir. Sikiş festivallerinin sonunda Renee, Tony’yi ilk seferini bitirmek için bitirirken bir ağız dolusu döl alır.