Kapa Çeneni ve Becer Beni

Jennifer White üvey oğlu Parker Ambrose ile birlikte olmak istiyor. Büyük göğüslerini ve kıçını vurgulayan dar kıyafetler giymek için eline geçen her fırsatı değerlendirir. Bugün, Jennifer ütü yapmakla meşgulken, Parker’ın diğer hatunun pantolonuna girmek için bir hatunun arkadaşını nasıl becereceği hakkında konuştuğunu duyar. Artık dayanamaz; yanına gidip telefonu alır ve kapatır.

Parker’a kadınları hiç anlamadığını söyleyen Jennifer, kadın beden dilini göstererek ona yardım etmeyi teklif eder. Parker yavaş bir çalışmadır. Jennifer, Parker’a ne yapması gerektiği konusunda talimat verirken flörtöz vücut dilini giderek daha açık bir şekilde kullanır. Jennifer üvey oğlunun ereksiyon olduğundan emin olur olmaz, göğüslerini dışarı çıkararak bir adım daha ileri gider. Parker bunun bir kızın sevişmek istediği anlamına gelip gelmediğini sorar ve Jennifer onu kanepeye geri itip fermuarını açarken ona boğucu bir gülümseme verir, böylece ona sakso çekebilir.

Üvey oğlunun elinde macun gibi olduğunu bilen Jennifer, kalçalarına binmeden ve üzerine batmadan önce onu tam dikkatle yalıyor ve okşuyor. Parker göğüslerini nasıl okşayacağını öğrenirken cowgirl’e biniyor, sonra arkasını dönüyor ve Parker ellerini o kıçına sokarken ters bir cowgirl sert sürüşü yapıyor. Dizlerinin üzerine çöken Jennifer, köpek stili bir amcık vuruşu alır. İniş şeridine boşalmak için çekilmeden önce Parker’dan son bir doruk almak için sırt üstü yuvarlanır. Şimdi Jennifer onun yaşındaki kızlarla birlikte olmaya hazır olduğunu söylüyor.