Kamu Asansörleri ‘Bators

Liz Jordan çok özel (ve ÇİRKİN) bir sapkınlığı olan bir heyecan arayıcısı: kamusal alanlarda mastürbasyon yapmayı seviyor! Olmaması gereken yerlerde mastürbasyon yapmanın heyecanı ve neredeyse yakalanma ihtimali bile Liza’yı sırılsıklam etmeye yetiyor. Hatta isterlerse yabancıların ve yoldan geçenlerin de ona katılmasına izin veriyor. Hepsi eğlencenin bir parçası!

Bugün, Liz bir tanesini EXTRA özel bir yerde ovmaya karar verdi… halka açık bir asansör! Asansöre girer ve duvarlardan birine yaslanır, güzel ve ıslak olana kadar amını ovuşturur. Aniden, bir adam asansöre girer ve düğmelerden birine tıklayarak kapının kapanmasına izin verir. İlk başta, Liz’in ne yaptığını fark etmez, ama sonunda bir anlık bir bakış yakaladığında, hemen telaşlanır ve daha önceki bir katta inmeye karar verir.

Liz asansörde kalır, bir yandan fap yapmaya devam ederken bir yandan da biraz eğlenmek isteyen bir yabancıyla karşılaşıp karşılaşmayacağını merak eder. Neyse ki onun için, Seth Gamble bir sonraki girer ve Liz tarafından hemen uyandırılır. Aletini çıkarır ve onunla birlikte mastürbasyon yapmaya başlar, bu da Liz’i daha da ıslatır. Çok geçmeden, o anda ve orada birlikte şehvetli seks yapmaya karar verirler. Sanırım bu asansör dolu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir