Islak ve Sabunlu

Nata Ocean duş almaya hazırlandığında, her şeyin mükemmel olduğundan emin olmak için zaman ayırır. Şeffaf bir bornoz ve iç çamaşırı ilk adımdır, ardından kendi yumuşak tenini bolca okşayarak yavaşça soyunur. Son olarak, spreyin altına adım atar ve su ve sabunla tamamen ıslanır ve kayganlaşır.

Nata için en iyi duşlar, erkek arkadaşı Charlie Dean’in ona katıldığı zamanlardır. Bugün, klitorisini diddle etmek için duş duvarına yaslanırken onu zaten köpüklerle kaplı bulur. Charlie, Nata’nın zevkini devralmak için gelmeden önce külotunu çıkarmak için duraklamıyor bile.

Vücudu hâlâ kasılmakta olan Nata, Charlie’nin onu yönlendirmesine izin verir, böylece göğüsleri duş duvarına dayanır. Charlie, Nata ciyaklayana kadar işi buymuş gibi amcığına vuruyor. Etrafında dönüyor ve Charlie’nin sikinden birleşik meyve sularını emmek için dizlerinin üzerine düşüyor.

Bir osmanlıya taşınan Charlie uzanır, böylece Nata kalçalarına sarılabilir ve kendini onun sertliğine dayayabilir. Cowgirl iyidir, ancak ters cowgirl onun gerçekten zıplamasına izin verir. Kısa süre sonra Nata kendini sedirin üzerinde dizlerinin üzerinde bulur ve Charlie ona köpek verir.

Sırt üstü yatan Nata, Charlie’nin ona yeniden girişini aç gözlerle izler. Nata son bir kez boşalana kadar itmeye devam ediyor. Ancak o zaman Charlie çekilir ve aletini Nata’nın ağzına getirir, böylece dölünü höpürdetebilir.