İş Görüşmesinde Nasıl Başarılı Olunur?

Lovita Fate, aday Charlie Dean ile bir iş görüşmesi yapmaktadır. Tam bir profesyonel olarak, en iyi şekilde göründüğünden emin olur. Aynada süslenip püslendikten sonra, Charlie’nin onu beklediği evindeki ofisine gider. Görüşme yeterince iyi geçer, ancak Charlie yeni adayın ne kadar seksi olduğunu fark etmekten kendini alamaz. Dahası, Charlie’nin pantolonundaki şişkinlikten onun da kendisini istediğini görebilmektedir.

Lovita profesyonel bir kadın olabilir, ancak bu güvenin bir kısmı istediğini tereddüt etmeden almaktan geliyor. Parmaklarını Charlie’nin kalçasında gezdirerek aletini yakalıyor. Kot pantolonundan çıkarırken bir inilti ile arkasına yaslanır ve sonra onu okşamak ve emmek için eğilir. Çok geçmeden dizlerinin üzerine çöküyor, Charlie’nin taşaklarını emiyor ve açgözlülükle şaftını höpürdetiyor.

Mini eteğini yukarı kaldıran ve yüksek topuklu ayakkabılarını tekmeleyen Lovita, Charlie’nin üzerine tırmanır ve kendini onun sertliğinin üzerine kaydırır. Kanepe, cowgirl’de sürerken ona tutunması için sağlam bir şey verir. Tutkusu onu gözleri zevkle kapalı ve başı geriye atılmış halde bırakır, özellikle de arkasını dönüp ters bir cowgirl yolculuğuna çıktığında.

Yan tarafında, Lovita, Charlie arkasından kaşıkla içeri girerken nefesini keser. Dizlerinin üzerine çöküp kıçını oynattığında, Lovita köpek stili bir amcık vuruşuyla ödüllendirilir. Charlie hiçbir şeyi geri tutmaz, Lovita’nın istediği gibi ona güzel ve derin bir şekilde verir.

Charlie’nin sırtüstü yatmasıyla bitiyor ve Lovita bir kez daha cowgirl’de devam ediyor. Arkasına yaslanmış, potansiyel yeni çalışanıyla göz temasını sürdürürken zıplıyor ve sallanıyor. Lovita, Charlie’yi boşaltmaya o kadar niyetlidir ki, yardım edemez ama ona bir creampie verir ve onu sıcak aşkıyla damlatır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir