Her Şeyi Paylaşıyoruz

Ateşli kızlar Chanel Camryn ve Elsa Violet her şeyi birlikte yapıyor. Bugün ipek pijamalarının içinde titreyip sallanırken patlamış mısır yapıyorlar. Kanepeye geçip bir battaniyenin altına sarılıyorlar ve bir film açıyorlar. Tam film başlarken Robby Echo işten eve geliyor ve kızların ortasında onurlu bir yer ediniyor.

Chanel partiye Robby’ye battaniyenin altından bir el hareketi yaparak başlar. Chanel sonunda ipuçlarını yakalar ve kendisi de oynayabilmek için battaniyeyi çekip çıkarır. Kısa süre sonra her iki kız da Robby’yi pençeliyor ve onu öpücükler ve okşamalarla biberliyor. Eğilerek onun sertliğini çifte BJ ile paylaşırlar.

Elsa, Robby’yi cowgirl pozisyonunda domaltırken ilk hamleyi yapar. Chanel onları izliyor, mastürbasyon yaparken eli kalçalarının arasında. Sonra Robby Elsa için diddling yaparken Chanel’in ters cowgirl’de eğlenmesinin zamanı geldi.

Sırt üstü yatan Elsa, Robby’yi aralarına almak için kalçalarını makasla açıyor. Güzel ve derine dalar, Elsa’nın zevkine göre o amcık sıhhi tesisat. Chanel, en iyi arkadaşının eğlendiğinden emin olur, ardından amını yemek için Elsa’nın dilinin üzerine oturur.

Chanel dizlerinin üzerine çöktüğünde, Elsa kukusunu yalatmak için kız arkadaşının önüne uzanarak başlar. Sonra oturur ve Chanel’i çıkarırken Robby’nin arkasına gelir. Robby fındık yapmaya hazır olduğunda, Elsa, Chanel’in kıçının her tarafına cum atışını hedeflemesine yardımcı olmak için oradadır, böylece onu yalayabilir ve en iyi arkadaşıyla paylaşabilir.