Haley Reed Oyuncular Camila Cream

Haley Reed başka bir oyuncu ekibi temsilcisi ve bugün Camila Cream ile ayaklarını ıslatıyor. Kızlar birlikte yatakta rahatlar ve Haley sorular sorarken biraz dedikodu yaparlar. Sonunda, Camila çarpıcı vücudunu çeşitli kıyafetlerle gösterir. Haley’nin teşvikiyle Camila biraz meme gösterir.

Family arkasına yaslanıp Haley’nin tangasını aşağı indirmesine izin verince işler kızışıyor. O şişman amını göstermek için kalçalarının yana düşmesine izin veriyor. Haley yardım edemez ama dokunur, klitorisini ovuşturur ve Camila’nın kukusuyla ilgili her şeyin tadını çıkarmak için o etli kıvrımları yoldan çeker.

Bir sonraki oyuncu seçimi adımı, Camila’yı Diego Perez ile temsili bir erkek yetenek olarak tanıştırmaktır. Haley’nin cesaretlendirmesiyle üçlü, üçlü için soyunur. Kızlar Diego’yu uçurmak için birlikte çalışırlar ve sonra Camila, Haley’i yerken arkadan vurulur. Haley sırtına bir amcık vuruyor, sonra Camila Diego’yu ters kovboy kızına binmek için gemiye tırmanıyor. Haley cowgirl’de eğlendikten sonra, kızlar işi bitirir, böylece Diego, Haley’nin kucaklaması için yükünü Camila’nın göğsüne üfler.