Gözlerinle Soy Beni

Ashley Alexander, üvey kardeşi Juan Loco mutfakta ona katıldığında bulaşık yıkıyor. Ashley bunun yaramazlık yapmak ve bir fanteziyi gerçekleştirmek için bir fırsat olduğunu fark eder. Juan’ı tüm erkeklerin kızları gözleriyle soyup soymadığı konusunda sorguya çekmeye başlar.

Juan, Ashley’i gözleriyle soyduğunu inkar ederken, Juan onu giderek daha cinsel pozisyonlarda hayal etmeye başlar. Ashley Juan’ın fantezilerinde çıplak kaldığında, Ashley de Juan’ın aletinin uzunluğuyla ilgili kendi fantezileriyle ona yaklaşır. Ashley, fantezilerinin doğru olup olmadığını görebilmeleri için ikisinin de soyunmasını önerir. Ashley önce gider, ama Juan’ın aletine gözlerini diktiğinde ona sahip olması gerektiğini bilir. Tezgâhın üzerine eğilir ve ona kendisini tam burada becermesini söyler.

Juan kendisine söyleneni yapar ve Ashley’nin amının derinliklerine arkadan sokulur. Dizlerinin üzerine çöküyor ve sularını yalayarak temizliyor, sonra Juan’ı sırtına alıyor, böylece onu mutfak zemininde ters kovboy kızına binebiliyor. Etrafında dönerek, bir cowgirl yolculuğu için gider. Ashley, orgazmını ciyaklayana kadar Juan’ın kalçalarının arasına gömülmesiyle tezgahın üzerine çıkar. Juan dışarı çıktığında, Ashley onu bitirmek için yükünü karnının her tarafına üflemesine yardım eder.