Eylemlerinizin Sonuçları

Pristine Edge üvey oğlu Jimmy Michaels’ı bir evin ön kapısına kadar götürür. Pristine üvey oğluna çok sinirlenmiş görünmektedir ve ona kapıyı çalmasını emreder. Meğer bu ev Jimmy ve arkadaşlarının bir gece önce tuvalet kâğıdı döşedikleri evmiş ve Pristine ondan özür dilemesini istemektedir. Ne de olsa bu yeni komşularıdır, bu yüzden Pristine Jimmy’nin kötü davranışını telafi ettiklerinden emin olmak ister.

Komşu Charlotte Sins kapıyı açtığında, Pristine ve Jimmy’yi sohbet etmek için içeri davet eder. Oturma odasına yerleşirler ve Pristine Jimmy’yi özür dilemesi için dürter. Jimmy özür diler, ama yarım ağızla, bu da Pristine ve Charlotte’u daha da sinirlendirir. Sonunda Jimmy daha derin bir özür diler ama Charlotte bunun yeterli olmayacağını söyler. Aslında Jimmy’yi affetmesinin tek yolu onunla seks yapmasıdır!

Jimmy şok olur ve üvey annesi onu Charlotte’un dediklerini yapmaya zorlayınca daha da şaşırır. Jimmy buna uyar ve yaptığı yanlışları telafi etmenin bir yolu olarak Charlotte’u becermeye başlar. Ancak Pristine, biraz daha çaba gösterebileceğini düşünüyor… bu yüzden üvey oğluna bunu GERÇEKTEN nasıl GERÇEK bir özür haline getireceğini göstermek için devreye girmeye karar veriyor. Charlotte’un her saniyesine bayıldığı şehvetli bir üçlü seks yaparlar. Söylemeye gerek yok, bundan sonra her şey köprünün altından çok sular akacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir