Evim Güzel Evim

Greg (Ken Feels) karısı Morgan’ı (Reagan Foxx) oturma odasında bir sürü taşınma kutusunun bulunduğu bir eve götürür. Morgan evden memnun görünmektedir ve mutlu bir şekilde Greg ile öpüşür. Ancak Greg mutfak dolaplarını kontrol edip içlerinde hiç yiyecek olmadığını görünce, yiyecek bir şeyler bulacağını söyleyip Morgan evde kalırken arabayla uzaklaşır.

Greg arabasını sürerken yol kenarında otostop çeken genç bir adam ve genç bir kadınla karşılaşır. Kuşkularına rağmen Greg arabayı durdurur ve otostopçulara son zamanlarda bir şey yiyip yemediklerini sorar. Çift yemek yemediklerini söyleyince Greg onlara arabaya binebileceklerini söyler. Otostopçular ona teşekkür ederek kendilerini Wes (Tyler Cruise) ve Carrie (Liz Jordan) olarak tanıtırlar.

Greg, Wes ve Carrie ile birlikte eve geldiğinde, Morgan beklenmedik misafirden pek memnun görünmez. Gergin bir akşam yemeği sırasında Morgan, Wes ve Carrie’ye neyden kaçtıklarını açıkça sorar. Wes ve Carrie bu konuda konuşmak istemediklerini söylerler ama kardeş olduklarını iddia ederler. Greg, Wes ve Carrie’nin bu gece evde kalabileceklerini söyler. Wes ve Carrie mutlulukla kabul eder ve yatak odalarından birine giderler. Ancak Morgan bu durumdan hoşnut değildir ve bunun onların özel gecesi olması gerektiğini söyleyerek Greg ile tartışmaya girer. Tartışma, Morgan’ın onu evde iki yabancıyla yalnız bırakmaması gerektiğini söylemesine rağmen Greg’in hışımla evden çıkmasıyla son bulur.

Wes ve Carrie, Greg’in yokluğundan yararlanmaya karar verirler. Birlikte plan yaptıklarında, kardeş oldukları konusunda yalan söyledikleri ortaya çıkar. Onlar aslında karı kocadır ve kesinlikle iyi bir niyetleri yoktur. Carrie gizlice oturma odasına gider ve orada Morgan’ın çantasını bulur. Ancak Carrie çantanın içindekilere bakarken Morgan onu suçüstü yakalar ve Carrie’yi saçından tutar. Carrie kendini beklenmedik bir şekilde tahrik olmuş bulur ama yine de Wes’e bağıracağını söyler. Morgan kendinden emin bir şekilde Carrie’ye devam etmesini, çünkü onun da icabına bakabileceğini söyler. Wes odaya girdiğinde, Morgan’da göründüğünden daha fazlası olduğu açıktır… ama bu durumda kim üste çıkacaktır?