Evden Ayrılmak Zorunda Değilsiniz

Blaire Johnson üvey oğlu Jimmy Michaels’ın kanatlarını açıp sıradakini terk etmesiyle ilgili bir şeyler hissetmeyi beklemiyordu ama gerçekten hissettiği ortaya çıktı. Jimmy bir gün ütü yaparken Blaire’e yaklaşır ve ondan yardım ister. Dairelere bakmak ister, bu da Blaire’in kıskançlık krizine girmesine neden olur. Jimmy kızları evine geri getirmekten bahsedince işler daha da kötüleşir.

O akşamın ilerleyen saatlerinde Blaire, üzerinde şeffaf bir iç çamaşırı ve bornozla Jimmy’nin odasına gelir. Ona evde kalmasını önerir. İstediğini yaparsa, Blaire Jimmy’nin istediği zaman kendisini becermesine izin vermeyi teklif eder. Jimmy bunu beklemiyordu, ama Blaire bornozu omuzlarından sıyırdığında bu fikre anında hayran oldu. Sertleştiği bellidir, Blaire’e emmesi için güzel ve büyük bir şey verir.

Sözünü gülümseyerek tutan Blaire yatakta diz çöker, böylece Jimmy arkadan kaymadan önce kıçının sallanmasının tadını çıkarabilir. Sonra Jimmy’yi ters kovboy kızında sürmek için yere yatırır. Jimmy üvey annesinin amını yalıyor, sonra kendini güzel ve geniş bir şekilde açmak için omzuna bağlı bir ayak bileği ile sırt üstü uzanırken eve geri itiyor. Blaire’in ısrarıyla Jimmy, kalması için anlaşmalarını mühürleyen bir creampie için içeride derinlere taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir