En İyi İntikam İyi Lezzetli Olmaktır

Katrina Colt kısa süre önce erkek arkadaşından ayrılmış ve son eşyalarını almak için onun evine gelmiştir. Neyse ki en iyi arkadaşı Scarlett Alexis de destek olmak için peşine takılmıştır. Ancak eve vardıklarında, Katrina’nın eski sevgilisinin hiçbir şeyi umursamadan her şeyi yarım yamalak kutulara attığını görürler. Bu durum Katrina’yı daha da çileden çıkarır ve Scarlett’e boktan eski sevgilisi hakkında içini dökmesine neden olur.

Eski sevgilisi tam bir pislikti ve sınırda zehirli biriydi. Sadece bu da değil, adam hemen başka bir kadına geçmiş! Bu tamamen aşağılayıcı bir durum ve Katrina o piçi alt etmenin bir yolu olmasını diliyor… İşte o zaman Scarlett’in aklına yaramazca parlak bir fikir gelir! Ya onu alt etmenin ve bunu TÜM mahalleye duyurmanın bir yolu olsaydı? Katrina’nın ilgisini çeker ve Scarlett’in aklında ne olduğunu öğrenmek ister.

Scarlett, Katrina’ya ondan intikam almanın bir yolu olarak bir KADINLA seks yapmasını önerir. Böylece herkese eski sevgilisinin yatakta o kadar kötü olduğunu ve lezbiyenliğe geçtiğini söyleyebilecekti! Katrina bu fikre bayılır ama bunu nasıl yapabileceğini merak eder. Ne de olsa kendisi lezbiyen değildir. Ancak Scarlett onunla seks yapabileceğini söyler. Bu sadece bir arkadaşın diğerine yardım etmesi olacaktır. Ne eksik, ne fazla! Ve bunu yapmak için MÜKEMMEL bir yer biliyor… tam yakındaki pencerenin önünde, böylece Katrina’nın eski sevgilisinin tüm komşuları görebilecek!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir