Elimizi Komşumuzdan Çekemiyoruz

Lexi Dona ve üvey kızı Olivia Sparkle’ın yeni bir komşuları vardır, Stanley Johnson. Lexi’nin kocasından ödünç aldığı bir şeyi iade etmeye gelir ve Lexi’nin tek düşünebildiği Stanley’nin amını sikmesidir. Olivia, Stanley gidene kadar bekler ve sonra üvey annesini Stanley ile flört ettiği için çağırır.

Olivia ertesi gün okuldan döndüğünde üvey annesini komşusuyla kahve içerken bulur. Ondan sonraki gün Olivia, Lexi’yi yatakta Stanley’i ters kovboy kızıyla sürerken bulur. Suçüstü yakalanan Lexi, Olivia’yı eğlenceye dahil etmeyi teklif eder.

Stanley’nin bildiği bir sonraki şey, üvey annesi ve üvey kızının yan yana onu emmesidir. Lexi, Olivia’nın Stanley’i cowgirl’de yeniden monte etmeden önce Olivia’nın ters bir cowgirl yolculuğu için üstüne tırmanmasına izin verir, böylece Lexi’yi yiyebilir. Lexi, Olivia’nın kukusunu yalarken bir köpek siki alır. Sonra Olivia, Lexi’nin aynı pozisyonda bir tane almasına izin vermeden önce bir amcık vuruşu için sırtına biner. Sonunda doymuş olan kızlar, birlikte eğlenmeleri için onlara güzel bir cumshot verene kadar Stanley’nin johnsonunu emmek için birlikte çalışırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir