Ekip Çalışması Kremayı İşe Yaratır

Jay Romero yeni üvey kız kardeşini iki aday arasından seçer: Lexi Lore ve Chanel Camryn. Güne Chanel’in güçlü bir şekilde geldiği havuzda başlarlar. Lexi, Jay’i tamamen baştan çıkaramadan önce Chanel’i göndererek mola kartına doğru gider. İpucunu alan Jay, Lexi ile en kısa sürede birlikte olmak için elinden geleni yapar.

Chanel üşüdüğünü ve mola sırasının kendisinde olduğunu söyleyerek sözlerini keser. Birkaç dakika içinde Jay’le bir kanepeye kıvrılır, eli battaniyenin altında onun ereksiyonunu ovar. Kısasa kısas, Lexi onları böler ve zamanlarının dolduğunu ve bir sonraki aktiviteye geçme zamanının geldiğini söyler. Chanel onları bir sonraki aktivitelerine geçirmeden önce Lexi, Jay’in gömleğini çıkarmasını önerir. Buna karşılık Chanel tüm elbisesini çıkarır, bu da Lexi’nin kendi göğüslerini dışarı çıkarmasına neden olur. Kısa süre sonra kızlar, takım olarak çalışmalarını önerene kadar Jay için kavga ediyor.

Lexi bunu yapabilir. Chanel’e doğru yürüyor, burada öpüşüyorlar ve sonra Jay’i yatağa itiyorlar, böylece onu birlikte uçurabiliyorlar. Üçlüleri, Chanel’in Jay’in yüzüne binmesi ve Lexi’nin aletinin üzerinde cowgirl ile başlar. Kızlar yer değiştirdiğinde Chanel kendi sert sürüşünü alır. Lexi dizlerinin üzerinde, Chanel’i yerken köpek tarzı bir am vuruşu alır. Chanel öne doğru kayar, böylece Lexi yüzüne oturabilir, Jay onu patlatmak için çekene kadar aşağı doğru siker. Kızlar cummy muamelelerini paylaşırlar, ancak sonunda Jay, Lexi ile daha iyi bağlantı kurduğuna karar verir.