Eğer Kalmanı Sağlayacaksa

Chanel üvey babasının bavullarını toplayıp gitmeye hazırlandığını görünce çılgına döner ve bir çözüm bulmak için çabalar. Ne de olsa Jack giderse parası da gidecektir ve bu da Chanel’in bir iş bulup çalışması gerektiği anlamına gelecektir. Bu bir seçenek değildir – onun gibi sevimli ve azgın bir bebeğin parmağını kıpırdatması gerekmemelidir.

Chanel’in üvey babasının onu doğurmasına izin vermek gibi parlak bir fikri var. Yani, eğer onun içine derinlemesine boşalır ve ona tohumunu verirse, Chanel Jack’i etrafta tutabilecektir. Bu harika bir plan ve aynı zamanda Chanel’i heyecanlandıran bir plan. Birinin ona yumru atmasına izin vermeyi hiç düşünmemişti, ancak bu fikir üzerinde durdukça onu daha da heyecanlandırmaya başladı.

Chanel harekete geçiyor ve Jack’i gitmekten vazgeçirmeye çalışıyor, bir yandan da onun kalçasını okşuyor, sertleşen sikine gittikçe yaklaşıyor. Üvey babasıyla oynaşmanın tabu olduğunu biliyor, ama aynı zamanda en berbat şekilde heyecan vericiydi. Jack olanlara inanamıyor ve kendi üvey kızıyla oynaşmakta tereddüt ediyor.

Chanel, Jack’in hayran kalması için göğüslerini çıkardığında, katlanır ve şehvetine teslim olur. O andan itibaren, Chanel ve Jack sevişmek için her fırsatı değerlendirirler. Jack genç bir kadınla birlikte olmayalı uzun zaman olmuştur. Chanel’in mükemmel göğüsleri, narin kıvrımları, vahşi seks dürtüsü ve tanıdık kokusu Jack’i çılgına çevirir. Sanki Chanel’in amcığı onun siki için yaratılmıştır ve Jack buna doyamaz. Birkaç seanstan sonra Chanel, Jack’e çekilmesini istemediğini söyler. Dölünü içine atmasını istiyor, böylece onu asla terk etmeyecek. Jack mutlu bir şekilde mecbur kalır ve sahip olduğu her şeyle Chanel’i siker. Chanel üstte sürerken Jack sert bir şekilde boşalır. Chanel, amını yüküyle doldururken Jack’e karşı sert bir şekilde öğütüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir