Eğer bu tür bir barbekü olacaksa

Dört ailenin her biri yeni bir aile oluşturmak için birer üye verirse ne olur? Aile Takası’nın bu bölümünde Brooke Barclays akşam yemeğini hazırlarken takas kızı Elsa Violet, masada takas babası Chad Alva’nın dikkatini çekmek için kalçalarını açıyor. Göğüslerini gösterince takas kardeşi Juan Loco’yu uyarır. Juan Elsa’yı ispiyonlamaya çalışır ama Brooke’un yanıtı görmediği yönündedir.

Sonunda Brooke, Juan şikayet etmeyi bırakmayınca göğüslerini gösteriyor. Sonra kalçalarını açıyor ki Juan onu masanın altında becerebilsin. Elsa çatalını düşürür ve neler olduğunu görür, bu yüzden o tür bir barbekü olacağını duyurur. Kısa süre sonra kızlar kimin daha iyi handjob ve BJ yapabileceğini görmek için bir yarışa girerler.

Elsa ve Brooke’un her biri ayağa kalkar ve masanın üzerine eğilir, böylece sırasıyla Chad ve Juan onları arkadan sikebilir. Sonra takas ailesi onu yere götürür, böylece Elsa Juan’a binebilir ve Brooke Chad’e binebilir, her ikisi de ters cowgirl’de. Kızlar masaya tırmanır, böylece Juan anne takası yapabilir ve takas babası Elsa’ya her erkek sıcak bir creampie verene kadar bir am vuruşu yapabilir.