Edirne Keşan, 3 sike 5 am

Naber, TeamSkeet hayranları? Başka bir Klasikler güncellemesine balıklama atlamanın zamanı geldi, öyleyse iyi vakit geçirmeye başlayalım.

Bu sahne süper müstehcen Sis Swap serisinden geliyor ve ilk olarak 29 Ağustos 2021’de yayınlandı. Bu, hayranların favorisi olmaya devam ediyor ve sevimli Celestina Blooms ve Gia Diabella’yı içeriyor.

Bu sahnede, Celestina ve Cody bir süreliğine evi kendilerine ayırıyor ve en iyi arkadaşlarıyla yatıya kalmaktan daha eğlenceli ne olabilir? Gia ve Tyler çabucak oraya varırlar, böylece kızlar Celestina’nın odasına, erkekler de Cody’nin odasına giderler. Herkes biraz sıkılmıştır ama Cody ve Tyler’ın aklına üvey kardeşlerine şaka yapmak gibi parlak bir fikir gelir.

Gia ve Celestina gizliden gizliye erkeklerin onları rahatsız etmeye gelmesine sevinir çünkü onlar da sıkılmış ve azgın hissetmektedir. Grup riskli bir doğruluk mu cesaret mi oyunu oynadığında işler kızışır. Kısa süre sonra Gia Cody’nin, Celestina da Tyler’ın sikini emmeye başlar.

Karşılıklı değiş tokuş yapmazlarsa bu gerçek bir doğruluk mu cesaret mi oyunu olmazdı. Süper sapıkça, ama Celestina Gia’nın kendi üvey kardeşinin sikini emmesini istiyor ve karşılığında o da aynısını yapacak. Şimdi, Tyler ve Cody kendi üvey kardeşleriyle sevişme şansı yakalıyor. Bu küçük kaçamak sonsuza dek onların sırrı olarak kalmak zorunda!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir